Opinie Kursantów

Uczę się w Gallaudet Club na poziomie B1 i bardzo polecam tę szkołę! Dzięki Beacie bardzo szybko odświeżyłam sobie to, czego nauczyłam się wcześniej (po kilkuletniej przerwie w nauce języka) u innych nauczycieli i dowiedziałam się niesamowicie dużo o Głuchych, bo nauka języka migowego to nie tylko znaki i gramatyka, ale też nauka podejścia do tej wyjątkowej grupy ludzi. Polecam!

                                                Magdalena Sobala, styczeń 2018

 

Trudno mi przypomnieć sobie kiedy rozpoczęła się moja przygoda z Gallaudet Club. Ten czas można mierzyć w latach, a jest to dowodem na to jakie są wciągające zajęcia. Pani Beata świetnie przygotowana do zajęć, znakomity dydaktyk prowadzący naukę tak by stała się pasją 🙂 Z całego serca polecam tym, którzy szukają miejsca na zdobywanie nowych umiejętności w bezbolesny sposób.

                                                Aleksandra Mocko, styczeń 2018

 

Zawsze serdecznie, profesjonalnie i z pasją! Polecam wszystkim tym, którzy nie znajdują szczególnej przyjemności w stadnych kursach i odpytywankach pozajęciowych:) nie bez znaczenia jest domowa atmosfera i klimacik, którego próżno szukać w salach wykładowych i klasopracowniach. POLECAM GORĄCO!!

Urszula Głód, styczeń 2018

 

Jak dla mnie wymarzony kurs w „Gallaudet Club” – PJM ! Pani Beata profesjonalnie potrafi przekazać swoją wiedzę oraz umiejętności. Poczucie humoru, cierpliwość oraz indywidualne podejście do każdego kursanta sprawiają, że nauka przebiega bez większego problemu. A wiadomo, że stres jest sprawcą większości niepowodzeń, dlatego bardzo ważne jest odblokowanie siebie, a na kursie mnie się to udało i podejrzewam, że nie tylko mnie 🙂 Polecam wszystkim!!!.

Anna Gawlik, styczeń 2018

 

Uczęszczałem na kurs podstawowy PJM w Gallaudet Club i szczerze wszystkich zachęcam do rozpoczęcia nauki PJM właśnie tutaj. Nabyłem cenne umiejętności językowe, ale także dowiedziałem się wiele na temat kultury, życia i problemów, z którymi zmagają się Głusi. Profesjonalne podejście Pani Beaty, sposób w jaki przekazuje wiedzę oraz dostęp do dodatkowych, bardzo przydatnych materiałów, które ułatwiają naukę to również ogromne zalety. Ponadto miła i przyjazna atmosfera powodują, że kurs jest naprawdę wyjątkowy. 🙂

 

Mateusz Białko, styczeń 2018

 

Uczestnictwo w kursie PJM prowadzonym przez Panią Beatę, było wspaniałą decyzją jaką podjęłam. Przed rozpoczęciem nauki języka migowego, nie wiedziałam zupełnie nic o głuchych i ich świecie. Teraz jestem bogatsza nie tylko o wiedzę, jaką zdobyłam na kursie A1, ale również dowiedziałam się wiele o kulturze Głuchych, poznałam kluczowe osoby związane ze światem Głuchych, jak i zdałam sobie sprawę jakie niesamowite rzeczy tworzą te osoby. 
Zajęcia prowadzone są przez Panią Beatę w bardzo przyjaznej, ciepłej atmosferze. Zawsze wspaniale przygotowane i z ogromną starannością dobrane materiały, filmy i pomoce naukowe – pomagają przy efektywnej nauce języka migowego:)
Z ogromna radością czekam na kolejny poziom i polecam naukę każdemu, kto chce poznać język migowy oraz dowiedzieć się więcej o świecie, który nam – osobom słyszącym jest zupełnie nieznany… 🙂

Katarzyna Dudzińska, styczeń 2018

 

Serdecznie polecam! Kurs prowadzi Pani Beatka, która jest niezwykle ciepłą osobą, a przede wszystkim zajęcia prowadzi z pasją- to widać od razu. Zajęcia skupiają się nie tylko na nauce znaków i gramatyki, ale również przybliżają kulturę Głuchych. Ja aktualnie kończę poziom B2 (ostatni), ciężko będzie mi się rozstać z tą atmosferą, ale również herbatką i cukierkami, które zawsze leżą na stoliczku. Tym, którzy chcą poznać Polski Język Migowy, ale nie lubią formalnych, sztywnych wykładów, polecam zgłosić się do Gallaudet Club.  Nie będziecie żałować!
Justyna Stachuczy, styczeń 2018

 

Świetna atmosfera, indywidualne podejście do kursantów. Praktyczne wskazówki dotyczące „świata” Głuchych. Pełen profesjonalizm. Małe grupy, co sprawia, że prowadzący zawsze ma czas na powtórzenie materiału, utrwalenie i przekazanie nowego. Polecam!

Barbara Prokop – Król, styczeń 2018

 

Uczestnictwo w kursach PJM w krakowskiej szkole Gallaudet Club – moja najlepsza decyzja ostatnich lat 🙂
Plusy:
– umiejętność komunikowania się w języku migowym
– pozyskanie cennych informacji o mniejszości kulturowo-językowej, jaką są Głusi
– dostęp do pomocnych materiałów dydaktycznych
– zawarcie ultrawartościowych znajomości
– przyjazna, ciepła, swobodna atmosfera na kursach (nauka przy herbacie, na kanapie, psikusy i żarty)
– (teraz trochę patosu) odkrycie ważnych elementów własnej tożsamości (w skrócie: urodziłam sie głucha, mentalnie należę do świata słyszących?)
Minusy: brak. No może jeden – że to już koniec.
Dziękuję lektorce Beacie za wszystko powyższe!

Iwona Mózgowiec, 26.02.2016

 

Korzystając z rocznicowej okazji chciałam Ci niezmiernie podziękować za zaznajomienie mnie ze światem, o którym przed kursem nie miałam zielonego pojęcia, za fachową wiedzę, miłą atmosferę i wszelką pomoc i poradę na kursie i poza nim. Myślę, że GC odniósł spektakularny sukces: stworzyłaś unikatowe miejsce, które łączy bardzo różnych ludzi wokół jednej sprawy, dostarcza fachowej wiedzy i unikalnych przeżyć.
Raz jeszcze ogromne gratulacje. Bardzo mi szkoda, że z powodu wyjazdu nie mam możliwości dalej się u Ciebie uczyć.

Bogna Sobczak, 25.02.2015

 

Dzięki Gallaudet Club ukończyłam pierwszy poziom Polskiego Języka Migowego 🙂 Nie mogę doczekać się kontynuacji! Kompetencje nauczycielki nieocenione, atmosfera wspaniała, pobudzanie kursantów do aktywności i działania, włączanie ich w życie i kulturę Głuchych. Jednym słowem, POLECAM!

Aleksandra Kuszaj, 26.06.2014

 

Z czystym sumieniem mogę polecić kursy PJM w Gallaudet Club. Ukończyłam dwa poziomy kursu, który był czymś więcej niż tylko nauką. Pasja, zaangażowanie i serdeczność nauczyciela bardzo mobilizowała do nauki i pogłębiania wiedzy o kulturze Głuchych.

Edyta Pokrzywa, 16 .06.2014

 

W środę zakończyłam kolejny stopień nauki w GallaudetClub i już myślę o rozpoczęciu kursu B1!
Profesjonalizm kursu, ciekawe prowadzenie + pasja i energia Pani Beaty- dziękuję, tego właśnie poszukiwałam 🙂

Bernadetta Idęć, 14.06.2014

 

Polecam kursy języka migowego w Gallaudet Club. Wszak dobry nauczyciel i serdeczna atmosfera zajęć bardzo wpływają na jakość nauki.

Dorota Czopyk, 13.06.2014

 

Uczęszczałam na zajęcia w Gallaudet Club. To tutaj rozwinęlam swój PJM, dzięki temu dziś mogę pracować wśród Głuchych. Dziękuję!

Natalia Woszczek, 12.06.2014

 

Właśnie ukończyłam kurs podstawowy Polskiego Języka Migowego, prowadzony przez Panią Beatę Ziarkowską-Kubiak i mogę powiedzieć tylko jedno: SERDECZNIE POLECAM! 
Zajęcia były po prostu super: znakomicie przygotowana, profesjonalna Nauczycielka, naprawdę umiejąca przekazać wiedzę (i czyniąca to z radością!), bardzo dobrze dobrany program nauczania, przyjazna i radosna atmosfera na zajęciach, bardzo przydatne materiały lekcyjne, włącznie z materiałami filmowymi (które bardzo ułatwiają naukę i samodzielne powtarzanie w domu).

Co więcej, na zajęciach uczyliśmy się nie tylko samych znaków migowych, ale także dowiedzieliśmy się wiele o społeczności Głuchych, ich kulturze, środowisku, problemach, z jakimi się borykają na codzień – powiedziałabym, że taka wiedza jest bezcenna, bo niewiele się o tym mówi.
Dlatego też szkoda, że kurs podstawowy dobiegł końca, ale już niecierpliwie czekam na kontynuację!
Bardzo gorąco dziękuję!

Iwona Boguszyńska, 9.06.2012